Görsel İletişim Tasarımı Bölümü Eğitim Gezisi’ne Katıldı
Yayım Tarihi:15 Kas 2019
13.11.2019 tarihinde GİT 121 Temel Tasarım I dersi kapsamında Görsel İletişim Tasarımı Bölümü öğrencileri; Grafik Tasarımcılar Meslek Kuruluşu ve Mimar Sinan Üniversitesi tarafından 1981 yılından bu... Devamı
38. Grafik Tasarım Etkinliği’ne Katıldık
Yayım Tarihi:15 Kas 2019
Mimar Sinan Üniversitesi ve Grafikerler Meslek Kuruluşunun ortak etkinliği olan 38. grafik tasarım etkinliğine, bütün üniversitelerin Görsel İletişim Tasarımı ve Grafik Tasarım Bölümlerinden seçili öğrenci... Devamı