İstanbul Gedik Üniversitesi Su altı Teknolojisi Programından mezun oldum. Mezun olduktan sonra çeşitli sanayi firmalarında dalgıç olarak görev aldım. Şuanda D-Marin Didim Marina firmasında profesyonel dalgıç olarak çalışmaktayım.
CEM UFUK ERGÜVENÇ
Dalış hayatıma çok erken yaşlarda İstanbul’da başladım. Türkiye’nin birçok yerinde ve birçok denizde aktif olarak çalıştım. Belgem yetersiz kaldığı için İstanbul Gedik Üniversitesi su atlı teknoloji programını tamamlayarak birinci sınıf dalgıç belgesine sahip oldum. Bu belge sayesinde daha büyük firmalarda ve daha büyük projelerde uluslararası çalışabilmekteyim. Aktif olarak İstanbul Dalgıçlık & Denizcilik firmasında dalgıç olarak çalışmaktayım.
OKTAY PEHLİVAN