20
Oca
2017
Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü Defilesi
Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü 3. sınıf öğrencileri, Öğretim Görevlisi Nuray Karşıcı danışmanlığında 2016-17 güz dönemi Giyim Tasarımı dersi için dönem boyu ürettikleri tasarımları, 18 Ocak tarihinde C Blok’daki sınıflarında kendi aralarında yaptıkları defile ile sergilediler. Gilles Deleuze’un KIVRIM Leibniz ve Barok kitabını referans alarak temalarını belirleyen öğrenciler, kendi kumaşlarını tasarlayarak giysiye dönüştürdüler ve ürünlerini defilede sundular.